Sprzęt

Do wyboru są dwa rodzaje karabinków:
- 5 szt. pistoletów maszynowych MP5
- 5 szt. karabinów szturmowych G36C

Każdy karabin posiada zestaw czujników zamocowany na elastycznej opasce zakładanej na głowę uczestnika. Sensory połączone są z karabinem nie krępującym ruchów, spiralnym kablem. W momencie trafienia, czujniki zapalają się na czerwono na ok. 1 sekundę. W przypadku wyeliminowania gracza świecą na czerwono cały czas do momentu odrodzenia się (nowe życie), wyłączenia lub zresetowania karabinka.

Dodatkowo do dyspozycji są gamebox'y czyli skrzynki ze specjalną funkcjonalnością :

Już niedługo dostępne będą również elektroniczne granaty

Zasięg

Karabinki mają regulowaną moc, tak aby jak najlepiej dopasować je do terenu na jakim toczy się rozgrywka.

Do wybory są 2 główne tryby :

  • INDOOR - do gry wewnątrz budynków (mniejsza moc-większa precyzja)
  • OUTDOOR - do gry w terenie otwartym (większa moc-mniejsza precyzja)

Zasięg zależny jest od pogody i pory dnia. W bardzo słoneczne dni wynosi ok 100 metrów, natomiast w nocy możliwe jest uzyskanie powyżej 400 metrów zasięgu.

Można ustawić różny zasięg dla różnych karabinów, przez co można zasymulować np. karabiny snajperskie. Wszystkie tego typu ustawienia przeprowadzamy przed grą na życzenie klienta.

Dojazd

Sprzęt możemy dowieźć w każde miejsce, na terenie Warszawy i okolic dojazd bezpłatny, dalsze trasy rozliczamy w cenie paliwa.

laser tag dojazd

Karabinek laserowy MP5

laser-tag mp5

Replika najsłynniejszego pistoletu maszynowego MP5 firmy Heckler and Koch dodatkowo wyposażona w szyny RIS. Dzięki nim można zamontować dodatkowe wyposażenie w postaci rączki, latarki lub celownika laserowego. Jako główny celownik na górnej szynie RIS znajduje się kopia kolimatora EOTECH z dwoma kolorami podświetlenia (czerwony/zielony) oraz 7 stopniami jasności celownika. Selektor ognia pozwala na wybór: ogień pojedynczy (lub programowo ustawiona seria 2-3-4-5 lub 6 strzałów) lub ogień ciągły czyli full-auto. Karabin wykonany z metalu, natomiast kolba z plastiku. Ciężar - 3kg

Karabinek laserowy G36C

laser-tag mp5

Bardzo popularna wśród graczy ASG replika niemieckiego karabinu szturmowego G36C. Zarówno oryginał jak i replika wykonana z kompozytów, przez co jego waga jest znacznie niższa niż u konkurencji. Wyposażony w szyny RIS oraz kopia kolimatora EOTECH z dwoma kolorami podświetlenia (czerwony/zielony) oraz 7 stopniami jasności celownika. Selektor ognia pozwala na wybór: ogień pojedynczy (lub programowo ustawiona seria 2-3-4-5 lub 6 strzałów) lub ogień ciągły czyli full-auto. Waga - 2kg

GAMEBOX'y

apteczka - amunicja - nowe życie

Dodatkowe życie czy amunicja nie jest już kwestią umowną. Będąc w potrzebie naciskamy przycisk na odpowiedniej skrzynce i dostajemy w zależności: 50pkt życia, 50szt amunicji lub extra życie. Każdej skrzynki można użyć tylko 1 raz podczas danej gry. Dzięki temu mamy pełną dowolność w ustalaniu scenariuszy i nie musimy martwić się o medyka czy dodatkowe magazynki.

Elektroniczne flagi

capture the flag

Dzięki wykorzystaniu elektroniki popularny sceanriusz Capture The Flag nabiera zupełniej nowego wymiaru. Flagi nie są już na sztywno przypisane do konkretnej drużyny i liczy się zdobycie jak największej ich ilości. Wystarczy nacisnąć przycisk na oznaczonej skrzynce, a nasze czujniki zaczną mrygać sygnalizując wszystkim, że jesteśmy w posiadaniu trofeum i trzeba wziąć nas na cel....

Istnieje możliwość wykorzystania do 4 różnych flag podczas rozgrywek