Organizacja strzelań

Strzelanie możemy zorganizować już dla 6 osobowej ekipy. Możemy spotkać się na jednym z zaproponowanych przez nas terenów bądź przyjechać we wskazane przez Ciebie, praktycznie dowolne miejsce. Nasz instruktor rozda sprzęt i wytłumaczy zasady obsługi karabinków. Przez cały czas będzie również dostępny w razie problemów technicznych.

Instruktor wyposażony w laptopa do zbierania statystyk po skończonej rozgrywce, będzie mógł je pokazać wszystkim graczom oraz wysłać indywidualne i grupowe wyniki na maila. Wszystkie statystyki będą dostępne na naszej stronie, gdzie proawdzona jest liga graczy laser-tag.

Warunki wynajmu sprzętu na 24h i 48h

IIstnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na dłużej niż kilka godzin bez opieki instruktora. Można dzięki temu przeprowadzić wielogodzinne i skomplikowane scenariusze na rozległym terenie. Możesz również zwyczajnie zabrać karabinki do siebie na działkę i grać cały weekend razem ze znajomymi. Z uwagi na fakt, iż nie będziemy mogli mieć na oku całego wyposażenia, to przy tego typu wynajmie konieczne jest okazanie 2 dokumentów tożasmości ze zdjęciem z warszawskim adresem zameldowania oraz uiścić kaucję w kwocie 100zł/szt. Przy wynajmie podpisywana jest umowa, szczegółowo opisująca procedurę przekazania i odbioru kompletów do gry oraz cennik na wypadek ewentualnych uszkodzeń. W chwili przekazania karabinków przeprowadzane jest 20 minutowe szkolenie z obsługi.

Sprzęt dowozimy w dowolne miejsce na terenie Warszawy. Na odbiór karabinków i póżniejsze przekazanie warto przeznaczyć ok. 30 minut czasu na formalności.

Imprezy okolicznościowe

Wieczory kawalerskie - panieńskie - urodziny

Nasz zespół ma ponad 7 letnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, zorganizowaliśmy ponad 500 wieczorów kawalerskich i panieńskich i niezliczoną ilość imprez urodzinowych, zarówno dla 10-latków jak i dla 50-latków. Znając charakter tego typu imprez i oczekiwania uczestników, jesteśmy w stanie zapewnić świetną zabawę dla każdego, niezależnie od wieku. Laser-tag staje się tutaj nieoceniony gdyż możemy zapomnieć o bólu czy siniakach i skupić się na samej grze, czyli trafianiu przeciwnika :)

Imprezy komercyjne

Firmowe Spotkania integracyjne - szkolenia - pikniki

Zaproponuj swoim klientom na imprezie integracyjnej coś zupełnie nowego. Niech paintball nie będzie sztampową rozrywką, zwłaszcza, że dużo osób nie lubi mieć potem siniaków. Strzelając z laser-tag nic nie wylatuje z lufy więc nie ma brudu, bólu ani siniaków. Dzięki laser-tag możesz również znacznie ograniczyć koszty - cena imprezy nie zależy od ilości uczestników czy ilości amunicji - każdy może strzelać do woli wedle ustawień. Nie jest wymagane zabezpieczenie terenu do gry siatką, nie ma też obawy o zniszczenia czy pozostałości po grze - strzelać można praktycznie w każdym miejscu: od lasu po eksluzywny ośrodek wypoczynkowy.

Obsługa naszego instruktora na miejscu jest wliczona w cenę. Dla każdego uczestnika przewidziany jest dyplom z punktacją w wersji elektronicznej.